Mevcut şarkılara farklı bir anlam katan veya onları anlamlarından uzaklaştıran DJ; eğlence ve müzik dendiğinde akla ilk gelen meslektir. Peki, bu meslekte ilerlemek için neler yapılmalı?

  • DJ olma hayaliniz varsa çevrenizdekilerin ne dediğini değil sizin ne hayal ettiğinizi önemseyin. Hayallerinizi gerçekleştiremiyor olmanın verdiği burukluğu yıllarca yaşamaktansa etkinlik DJ olmak için adım atın. Zira ünlü DJ Jamz Supernova geç başlayan ama hayallerini gerçekleştirmeyi başaran bir DJ.
  • DJ olmak için kreatif olmak ne kadar önemli ise kafanızdakileri somutlaştırmak için kullanacağınız DJ ekipmanları da o derece önemlidir. Sahip olduğunuz ekipmanları doğru ve kaliteli bir şekilde seçerek etkinlik DJ olma yolunda emin adımlar atabilirsiniz.
  • DJ olmak ortaya yeni ve farklı şeyler çıkarmak demek. Ama bu farklı olanı öncelikle sizin beğenmeniz ve dinlemeniz gerekir. Oluşturduğunuz mixleri dinleyerek öncelikle kusursuz hale getirmeniz etkinliklerde sizi bekleyen kalabalıkları arttıracaktır.
  • Başarılı bir DJ olmanın püf noktalarından bir tanesi de çok sık sahne almaktır. Etkinlik DJ olarak daha fazla organizasyonda yer almanız hem bilinirliğinizi hem de size olan talebi arttıracaktır.
  • Sosyal medya… Günümüzün en güçlü silahlarından bir tanesi olan sosyal medya sayesinde ülkenin en iyi DJlerinden bir tanesi olabilirsiniz. Adınızı duyurmanıza yardımcı olacak sosyal medya ile sahne aldığınız etkinliklerin kalitesi de git gide artacaktır.

Türkiye’nin En İyi Etkinlik Dj: Koray Haluk

Türkiye’nin en iyi DJlerinden bir tanesi olma yolunda her geçen gün emin adımlarla ilerleyen Koray Haluk bütün etkinliklerinizde iş birliği yapacağınız isim olarak ön plana çıkıyor. Farklı bakış açısı ve toplulukları coşturan müzikleri ile Koray Haluk ile iş birliği için iletişime geçebilirsiniz.