Profesyonel, samimi ve pozitif bir enerjiyle düğün gününüze renk katmak ve sizi mutlu etmek için DJ Koray Haluk markasıyla 5 yılı aşkın süredir hizmet veriyorum. Koray Haluk olarak İstanbul DJ’leri arasında tanınan ve bilinen isimlerden biri olmayı başarmanın mutluluğunu yaşıyorum. Düğün, kına, nişan, sünnet, mezuniyet ve doğum günü gibi sevdiklerinizle kutlayabileceğiniz eğlenceli etkinliklere katılım sağlıyorum.

Düğün organizasyonunuz öncesi sizinle tanışarak hayalini kurduğunuz düğün içeriği hakkında bilgi ediniyorum. Daha önce sahne almış olduğum organizasyonlara yönelik görüntüleri sizinle paylaşarak nasıl bir hizmet alacağınız konusunda örnekler gösteriyorum. Düğün mekânınızın yapılacağı alanı ve sahne sistemlerini inceliyorum. Performanstan en az 1 saat önce salona gelerek gerekli kurulum ve ayarlamaları yapıyorum. Sorunsuz bir süreç yaşamanız için her işimle ilgili olan her ayrıntıyla titiz bir şekilde yaklaşıyor ve inceliyorum. Ücretlendirmeyi ise performans süresini göz önünde bulundurarak hesaplıyor ve size bütçe konusunda yardımcı oluyorum.

İstek parçalarınızı bana önceden iletebilirsiniz. Eğer özel bir isteğiniz yoksa özel olarak hazırlanmış repertuvarımı çalarak size ve konuklarınıza eğlence dolu zamanlar yaşatıyorum. Müzik geçişleri esnasında herhangi bir boşluk bırakmadan eğlenceli ve uygun tonlarda geçişler yapıyorum. Oyun havalarıyla sevdiklerinizle oynamaktan yorulacağınız bir eğlence istiyorsanız işinizi şansa bırakmadan benimle iletişime geçebilirsiniz. Hayalinizin ötesinde eğlenceli bir daveti size sunacağıma emin olabilirsiniz.

DJ Koray Haluk ismiyle sunduğum hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerimi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz.