Doğum günü partisi, mezuniyet balosu ve diğer bütün eğlenceleriniz için bir DJ çağırmayı düşünüyordunuz ama koronavirüs her şeyi mahvetti değil mi? Endişelenmenize hiç gerek yok virüs salgının ortaya kalkmasını takiben kitleleri eğlendirmeye devam edecek olan etkinlik DJler sizin haklarınızı da gözetecek. Şu süreçte bir arada olmanın ciddi riskler taşıması nedeniyle iptal olan rezervasyonlarınızdan dolayı herhangi bir hak kaybı yaşamayacak çok daha avantajlı seçeneklerle her şey yoluna girdiğinde eğlenceye doyacaksınız. DJ Koray Haluk da koronavirüse karşı mücadele kapsamında etkinliklerin gerçekleşeceği ana kadar kalabalık ortamlardan kaçınmanızı ve evde kalmanızı öneriyor!

Koronavirüs Nedir?

Çıkış nedeni henüz net olarak saptanamayan ama dünyada binlerce insanın ölümüne neden olan COVID 19 ülkemizde de etkisini ciddi anlamda hissettirmeye başlamıştır. Temas yolu ile bulaştığından bu hastalıktan korunmanın en temel yolu insanlardan uzak durmak ve kalabalık ortamlardan kaçınmaktır. Özellikle bir yere dokunduğunuzda ellerinizi yıkmanız gerekliliğini akılda tutarak eğlenceye bir süre ara vermek durumundasınız. Nitekim ülkemizde etkinlik DJlerin sahne aldığı yerlerin süresiz kapatılması kalabalık ortamlardan kaçınılmasına katkı sağlamıştır.

DJ Koray Haluk’un sevenleri olarak bilinçli birer vatandaş gibi davranmanız ve toplum sağlığı adına adımlar atmanız noktasında temastan uzak durmaya gayret edin. Her şey düzeldiğinde etkinlik DJ Koray Haluk sizi coşturmaya devam edecek!